Design

Návrhy a realizace interiérů staveb, 3D prohlídky videem i virtuální realitou.

Říká se – kolik lidí, tolik názorů. Každému se líbí něco jiného, ale pravidla, jak navrhnout harmonický celek, jsou pořád stejná. Exteriéry i interiéry vašich domů navrhujeme především tak, aby se vám v nich dobře žilo. Chcete se po svém domě projít, ještě než jsme vůbec začali stavět? Žádný problém. S našimi 3D prohlídkami se můžete cítit jako doma, ještě když je všechno jen „na papíře“.

3D vizualizace a virtuální realita

Vše začínám prostorovým uspořádáním v půdorysu, ale nic není tak vypovídající jako 3D vizualizace návrhu v plných barvách. Proto naše návrhy zpracováváme jak 2D v půdorysech, tak ve 3D. Zde klientům předáváme statické fotorealistické pohledy a následně i takzvaná přeletová videa.

Virtuální realita

Vidět 'to' dříve, než se staví posouváme ještě výše a jako nadstavbu naší služby klientům nabízíme možnost projít si interiér stavby ve virtuální realitě. Vše z pohodlí Vašeho domova nebo našich kanceláří.

Realizace

Co navrhujeme, to převádíme ve skutečnost. Úzce spolupracujeme s dodavateli koncových prvků jako podlahy či koupelny a díky spolupracující truhlářské dílně a vlastním šikovným montážníkům zajistíme, že návrh jako celek, který jste obdrželi ve studii od nás, přeneseme do reality. Od podlah, po rodinné fotky na zdech.

Kontaktujte nás