Reference

Naše výsledky jsou nejlépe vidět na odvedené práci.

Když stavbě rozumíte, splácáte projekt s kdejakým strejdou. Pokud ovšem víte stejný kulový jako já, pak je dobrý mít kolem sebe lidi jako jsou ti z A-Stylu.

Proč? Protože umí několik věcí, který bohužel nejsou vždy samozřejmostí:

  • rozumí svojí práci
  • umí ji vysvětlit
  • naslouchají vám, ale neodkývou jakoukoliv blbost
  • ptají se, konzultují, zapojí vás do procesu
  • berou telefony, odpovídají na e-maily
  • nesrovnalosti a problémy řeší ve chvíli, kdy se objeví
  • plus mínus drží termíny, stoprocentně drží slovo
  • jsou fér
  • posílají ručně psaný PFka!!!

Skvělý je i to, že po projektu dokáží zajistit realizaci. Tu jsem nakonec řešil sám, protože jsem si myslel, že ušetřím. Sice jsem neušetřil, ale zase s tím je spousta práce navíc a nemusím tak brzo řešit stěhování... 😕

Pokud jste někdy stavěli, dokážete těhle pár bodů zatraceně ocenit. A pokud se teprve stavět chystáte, tak si na tuhle recenzi brzo vzpomenete.

Až budu stavět znovu, udělám spoustu věcí jinak. Ale nakreslit si to nechám zase od A-Stylu.

Díky, Michaelo, díky, Jakube!

Tomáš Lupínek

Musím říct, že jsem z toho návrhu tak nadšená, že se na to musím pořád dívat. Jste fakt skvělá, moc šikovná. Těším se na ostatní návrhy a nemohu se dočkat.

Aneta Čásenská

A-styl můžeme jen doporučit. Krásně nakreslená studie, precizně zpracovaný projekt a další podklady, takže žádost o stavební povolení prošla bez komplikací.

Jana Jiřičková

A-styl atelier pro nás kreslil projekt rodinného domu. Sami jsme si nastínili představu rozložení půdorysu a podle toho nám byla předložena studie, kterou nám po několika úpravách přetvořili v podrobnou projektovou dokumentaci, díky které nebyl problém získat stavební povolení v opravdu krátkém čase. Nyní jsme ve fázi stavby svépomocí a kdykoliv jsme se na A- styl atelier obrátili, vždy nám poradili. Ochota, rychlost a profesionalita - toho si na spolupráci nejvíce ceníme a proto můžeme A-styl ateliér každému určitě jen doporučit.

Klára Hudečková

Mohu jen a jen doporučit! Jsme ve stavu realizace, povolení a vše kolem je za námi a sám bych to nikdy nedal do kupy. Perfektní příprava podkladu, zakresleni, projekt stavby. Vše proběhlo precizně, takže pokud někdo hledá firmu, která mu bude realizovat bydlení určitě na 100% doporučuji!

Miroslav Filip

Mnoho úspěchů do dalších let a 100 % podpora.

Ivana Vovsová

Již několik let sleduji tuto firmu a musím konstatovat , že jsou čím dál - tím lepší . Přeji hodně úspěchů a moře spokojených klientů.....

Jarmila Korčeková

Kontaktujte nás